Redacties

Relevante informatie kunt u direct sturen naar de redacties. Zie onderstaande lijst voor het bijbehorende (algemene) redactie-emailadres. Mocht het programma er niet bij staan, dan kunt u een mail sturen naar het algemene adres info@ntr.nl

2 Docinfo@ntr.nl
3 Docinfo@ntr.nl
Andere Tijdenanderetijden@ntr.nl
Andere Tijden Sportats@ntr.nl
Avondconcertavondconcert@ntr.nl
Beste Vrienden Quizbestevriendenquiz@ntr.nl
De Boterhamshowinfo@ntr.nl
Co live!co@radio6.nl
Danny op straatinfo@ntr.nl
Diskotabelvia radio4.nl/contact
DREAM SCHOOLinfo@ntr.nl
Filmsinfo@ntr.nl
Focusinfo@npofocus.nl
Full Proofalgemeen.klokhuis@ntr.nl
De Grote Geschiedenisquizinfo@ntr.nl
Iedereen verlichtinfo@ntr.nl
De Kennis van Nudekennisvannu@ntr.nl
Kijken in de Zielinfo@ntr.nl
Het Klokhuisalgemeen.klokhuis@ntr.nl
Knoopgalainfo@ntr.nl
KORT!/Korte Filmdrama@ntr.nl
Kunststof Radiokunststof@ntr.nl
Kwestieskwesties@ntr.nl
Mangiare!mangiare@ntr.nl
De Nieuwe MaanDenieuwemaan@ntr.nl
Nieuws en Conieuwsenco@nos.nl
Nieuwsuurnieuwsuur@nieuwsuur.nl
NTR ZaterdagMatineezaterdagmatinee@ntr.nl
Opera Live (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium Wittemanpodiumwitteman@ntr.nl
Project Ismailinfo@ntr.nl
Project Rembrandtprojectrembrandt@ntr.nl
RadioDocredactie@npodoc.nl
Schooltvschooltv@ntr.nl
Sesamstraatsesamstraat@ntr.nl
Het Sinterklaasjournaalinfo@ntr.nl
Studio Snuggerstudiosnugger@ntr.nl
Tiki Taka Touzaniinfo@ntr.nl
Top 2000top2000@radio2.nl
Het Uur van de Wolfinfo@ntr.nl
Verborgen Verledeninfo@ntr.nl
Voor de vorminfo@ntr.nl
Het Zandkasteelinfo@ntr.nl
Zapp Your Planetinfo@ntr.nl