Redacties

Relevante informatie kunt u direct sturen naar de redacties. Zie onderstaande lijst voor het bijbehorende (algemene) redactie-emailadres. Mocht het programma er niet bij staan, dan kunt u een mail sturen naar het algemene adres info@ntr.nl

 

80 jaar Oorlog 80jaaroorlog@ntr.nl Andere Tijden anderetijden@ntr.nl Andere Tijden Sport ats@ntr.nl Avondconcert avondconcert@ntr.nl  Beste Vrienden Quiz bestevriendenquiz@ntr.nl De Boterhamshow info@ntr.nl De Buitendienst debuitendienst@ntr.nl  City Folk info@ntr.nl Co live! co@radio6.nl Danny in Arabistan info@ntr.nl Danny op straat info@ntr.nl De (heerlijke) jaren 50 jaren50@ntr.nl           De Klas info@ntr.nl DierenDetectives info@ntr.nl Diskotabel via radio4.nl/contact DREAM SCHOOL info@ntr.nl Earth's natural wonders info@ntr.nl Een bezeten wereld eenbezetenwereld@ntr.nl Eus in Medialand info@ntr.nl Films info@ntr.nl Focus info@npofocus.nl Full Proof algemeen.klokhuis@ntr.nl De Grote Geschiedenisquiz info@ntr.nl Hier zijn de Van Rossems info@ntr.nl Een Hollander in Parijs info@ntr.nl Iedereen verlicht info@ntr.nl Jouw Stad, Ons Dorp info@ntr.nl De Kennis van Nu info@ntr.nl Kijken in de Ziel info@ntr.nl Het Klokhuis algemeen.klokhuis@ntr.nl Knoopgala info@ntr.nl KORT!/Korte Film drama@ntr.nl Kunststof Radio kunststof@ntr.nl Kwesties kwesties@ntr.nl Mangiare! mangiare@ntr.nl MetMichiel michiel@3fm.nl De Nieuwe Maan Denieuwemaan@ntr.nl Nieuws en Co nieuwsenco@nos.nl Nieuwsuur nieuwsuur@nieuwsuur.nl NTR ZaterdagMatinee zaterdagmatinee@ntr.nl O Mijn Hemel info@ntr.nl  Opera Live (Radio 4) via radio4.nl/contact Podium (Radio 4) via radio4.nl/contact Podium Witteman podiumwitteman@ntr.nl Project Rembrandt projectrembrandt@ntr.nl RadioDoc redactie@npodoc.nl Schooltv schooltv@ntr.nl Sesamstraat sesamstraat@ntr.nl Het Sinterklaasjournaal info@ntr.nl SKAM skam@ntr.nl Studio Snugger studiosnugger@ntr.nl Timeline info@ntr.nl Toms Engeland info@ntr.nl Top 2000 top2000@radio2.nl Het Uur van de Wolf info@ntr.nl Verborgen Verleden info@ntr.nl Vetgelukkig info@ntr.nl Welkom in de 80-jarige oorlog info@ntr.nl Het Zandkasteel info@ntr.nl