Redacties

Relevante informatie kunt u direct sturen naar de redacties. Zie onderstaande lijst voor het bijbehorende (algemene) redactie-emailadres. Mocht het programma er niet bij staan, dan kunt u een mail sturen naar het algemene adres info@ntr.nl

2 Docinfo@ntr.nl
3 Docinfo@ntr.nl
5 Dagen5Dagen@ntr.nl
Andere Tijdenanderetijden@ntr.nl
Andere Tijden Sportats@ntr.nl
Atlasinfo@ntr.nl
Avondconcertavondconcert@ntr.nl
Beste Vrienden Quizbestevriendenquiz@ntr.nl
De Boterhamshowboterhamshow@ntr.nl
Diskotabelvia radio4.nl/contact
DREAM SCHOOLinfo@ntr.nl
Filmsinfo@ntr.nl
Focusinfo@npofocus.nl
Full Proofalgemeen.klokhuis@ntr.nl
Iedereen verlichtinfo@ntr.nl
De Kennis van Nudekennisvannu@ntr.nl
Kijken in de Zielinfo@ntr.nl
Kijken op gevoelinfo@ntr.nl
Klikbeetinfo@ntr.nl
Het Klokhuisalgemeen.klokhuis@ntr.nl
Gamestudio Klokhuisgamestudio.klokhuis.nl
Klokhuis dramaklokhuis.drama@ntr.nl
Vraag Klokhuisvraag.klokhuis@ntr.nl
Knoopgalainfo@ntr.nl
KORT!/Korte Filmdrama@ntr.nl
Kunststof Radiokunststof@ntr.nl
Kwestieskwesties@ntr.nl
Mangiare!mangiare@ntr.nl
Nieuws en Conieuwsenco@nos.nl
Nieuwsuurnieuwsuur@nieuwsuur.nl
NTR ZaterdagMatineezaterdagmatinee@ntr.nl
Opera Live (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium Wittemanpodiumwitteman@ntr.nl
Project Ismailinfo@ntr.nl
Project Rembrandtprojectrembrandt@ntr.nl
RadioDocredactie@npodoc.nl
Schooltvschooltv@ntr.nl
Sesamstraatsesamstraat@ntr.nl
Het SinterklaasjournaalSinterklaas@ntr.nl
De Sociëteitdesocieteit@ntr.nl
Studio Snuggerstudiosnugger@ntr.nl
Top 2000top2000@radio2.nl
Het Uur van de Wolfinfo@ntr.nl
Het verhaal van Nederlandinfo@ntr.nl
Verborgen Verledeninfo@ntr.nl
Het Zandkasteelinfo@ntr.nl
Zapp Your Planetinfo@ntr.nl