Eerste verkiezingsspecial van De Halve Maan

23-08-2012

De Halve Maan van de NTR maakt drie verkiezingsspecials over de belangen van de multiculturele stemmer. Deze vrijdag gaan presentatoren Aad van den Heuvel en Naeeda Aurangzeb in gesprek met Diederik Samsom. Het publiek mag live vragen stellen aan de PvdA-lijsttrekker. Sidekick Andrew Makkinga staat klaar met een microfoon.

Stand-up comedian Raoul Heertje gaat samen met slager Youssef het woord van de politici verspreiden en De Halve Maan brengt de uitslag van de wekelijkse opiniepeiling onder Nederlanders met een diverse achtergrond. Achter de katheders nemen SP-er Sadet Karabulut en Tofik Dibi van Groen Links plaats om te debatteren.

Wilt u de uitzending bijwonen? Dat kan! Meld je aan via het aanmeldingsformulier en debatteer mee.

De opnames vinden plaats in Podium Mozaïek op de Bos en Lommerweg 191 in Amsterdam en de toegang is gratis. Aanvang: 14:00 uur. De live uitzending begint om 15:05 op Nederland 2.

UITZENDING GEMIST
Naar uitzendinggemist.nl Uitzending Gemist